O nás

O nás – dovoľte, aby sme sa Vám predstavili

MuDr. Hencz Attila Vedúci Stomatológ, implantológ

V STOMATOLOGICKÝCH  AMBULANCIÁCH, “HENCZ DENTAL CLINIC„, ošetrujeme svojich pacientov vo Veľkom Mederi od 1. augusta 1994, už viac ako 25 rokov.

Začínali sme na ul. Svätého Štefana ako súkromná zubná ambulancia Dr. Hencz Attila. Koncom  roku 1999 sme sa presťahovali do stredu mesta na Komárňanskú ulicu do budovy „A” Butik Centrum. Naša stomatologická klinika sa nachádza v tesnej blízkosti VÚB.

Náš  odborný tím rozrástol. Dnes  sa o Vás starajú  2  zubní lekári, 2 asistentky-sestričky a 1 dentálna hygienička.

V záujme skvalitňovania našich služieb a v snahe uspokojiť stále rastúce potreby a požiadavky pacientov sme  rozšírili naše služby o dentálnu hygienu, vlastné zubné laboratórium.  Zakúpili sme digitálne zubný RTG a stomatologické CBCT zariadenie.

V čakárni môžete využiť bezplatné WiFi pripojenie. Možnosti parkovania: hneď pri hlavnej ceste na parkovisku pred budovou banky VÚB alebo za budovou stomatologickej kliniky na ulici Komárňanská – parkovisko.

Kolektív stomatológie „HENCZ DENTÁL CLINIC“ Vás srdečne očakáva v našej ordinácii!

MUDr. Attila Hencz vedúci zubný lekár

Nasleduj nás na Facebook-u: stránka a skupina!

Prečo zvoliť našu stomatologickú kliniku?

K práci pristupujeme zodpovedne . Ocenením našej dobrej práce je pacient, ktorý sa vracia na ošetrenie bez strachu a obáv.  Snažili sme Vám vytvoriť priateľskú atmosféru, kde rovnako deti i dospelí sa môžu cítiť bezpečne, s vedomím, že sa bude o nich podľa možnosti maximálne postarané.

Napriek tomu, že naša stomatologická ambulancia nie je súčasťou zdravotnej siete, ktorých podporujú zdravotné poisťovne, naši dospelí pacienti sa obracajú na nás s dôverou a následne prinášajú k nám i svoje deti. Nemáme pridelený obvod, ani školy a škôlky, ale radi sa zaoberáme i ošetrením detí.

Máme za to, že prvé kroky a úsilie na udržanie zdravého chrupu treba urobiť  už v rannom detstve. Uvedomujeme si, že prvé stretnutie so zubárom môže pokaziť prístup dieťaťa k zubárovi na celý život. Preto sme ochotní urobiť maximálne všetko, aby naši malí pacienti vstupovali do našej ambulancie bez strachu a úsmevom na tvári, hrdo odchádzali.

IMG_1365
IMG_1391
IMG_1418

Aby ste necítili zdĺhavé plynutie času v našej čakárni!

V čakárni v príjemnom prostredí máte možnosť si pozrieť krátke náučné filmy napr. Ako správne umývať zuby? Akým spôsobom naviesť naše deti, aby sa zodpovedne a správne starali o svoje zúbky?

K nám môžete vstúpiť na vyšetrenie bez nervozity

Spoznajte náš kolektív

MuDr. Hencz Attila Vedúci Stomatológ, implantológ

MUDr. Hencz Attila

Vedúci stomatológ, implantológ

Ollé Mónika

Ollé Mónika

Diplomovaná dentálna hygienička

Borsi Aranka

Borsi Aranka

Hlavná sestra

Hencz Krisztina

Asistentka

Hencz Tihamér

Hencz Tihamér

Zubný technik

Ing. Hencz Annamária

Ing. Hencz Annamária

Administrátorka, recepčná

Prejsť na začiatok